Hizmetler

Web Projeleri

İnternet ve iletişim zamanını yaşıyoruz. Her gün yeni uygulamalar, oyunlar, fikirler hayatımıza yeni renkler katıyor. Sizin de internet ve iletişim dünyasına katmak istediğiniz yeni fikirler, değişik uygulamalar olduğunu biliyoruz. Peki, fikirlerinizi hayata geçirmek için neden bekliyorsunuz? Faprika Yazılım özel web fikirleriniz için size ihtiyacınız olan tüm hizmetleri sunuyor.

Faprika Yazılım olarak Microsoft teknolojilerini kullanarak tüm özel web yazılım projelerinizi, B2B (Toptancıdan Toptancıya), B2C (Toptancıdan Perakendeciye ve Son Kullanıcıya), C2C (Tüketiciden Tüketiciye) e-ticaret sistemi, entegrasyon çözümleri ve proje yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Yazılım projelerinizin iş süreçlerini profesyonel şekilde yönetiyoruz.

Öncelikle proje analizi yapar, projenin ilk örnek çalışması hazırlanır ve süreç planlanır. Bu ön izlemeye dayalı olarak planlama yapılır, tasarım tamamlanır, yazılım kodlamasının ardından ara yüzü giydirilir, test edilir ve son olarak proje yayına açılır. Proje süreçlerinden de anlaşılacağı gibi web yazılım ciddi bir emek ister. Sizin için değerli olduğunu bildiğimiz fikrinizin olgunlaşıp hizmete girmesi aşamalarını dikkatlice takip ederiz.