Hizmetler

Stok Takip Yazılımı

Şirketler için rekabet gücünü arttırmak en önemli faktörlerin başında gelir. Bunun en önemli yolu uygun maliyet gücüdür ve stok takibi maliyetlendirme için önemli bir etkendir.  Günümüzde özellikle mağaza ve depolarda önem verilen stok takibi artık e-ticaret sistemleri içinde çok önemlidir. Gelişmiş stok takip yazılımları ile stoklarınızı web üzerinden anlık takip etmenizi ve takibini gerçekleştirdiğiniz stokları anlık olarak güncellemenizi sağlar. Bu sayede stoklarınızı B2B sisteminize kolay bir şekilde entegre edip bayilerinizle paylaşabilir ve yeni bir satış kanalı oluşturabilirsiniz.

 

Masaüstü muhasebe programlarına, büyük el terminallerine ya da bunun gibi modası geçmiş kullanımı zor sistemlere bağlı kalmadan mobil cihazlarınızdan bile tüm stoklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Kolay kullanıma sahip bu sistemler üzerinden mağazanızı, deponuzu ve hatta bayilerinizi dahi kendi ekranlarınızdan kontrol edebilirsiniz.  Faprika yazılım standart yazılımlar yerine işletmenizin kullandığı alt yapıyla tam entegre çalışan yeni nesil yazılımlar üretmeyi hedefler. Değişen dünya şartlarında artık tek bir yere bağlı kalmak, işletmelerde zaman ve nakit kaybı olarak algılanmaktadır.

 

Yeni nesil stok programlarıyla tüm ürünleriniz şeffaf ve ulaşılabilir bir biçimde elinizin altında. Stok takip yazılımları sayesinde gelişmiş raporlamarla zaman kaybı olmadan satın alma süreçlerinide yönetmiş olursunuz. Tüm bunları tamamen güvenli, sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda ve en yeni teknolojileri kullanarak gerçekleştiriyoruz.