Hizmetler

Size Özel Mobil Yazılımlar

Devir teknoloji devri! Ve bu iletişim kanalı o kadar popüler ki akıllı telefonlar artık standart bir ihtiyaç. İnternet ise olmazsa olmaz. Teknolojik gelişmeler dikkatle incelendiğinde mobil teknolojilerin diğerlerine göre daha bir hızla ön plana çıkmaya başladığını biliyoruz. Günlük hayatımızda birçok alanda görmeye başladığımız ve gittikçe yaygınlaşan mobil teknolojiler,  uygulamaları ile hayatımız kolaylaşmakta ve köklü değişiklikler yaşanmaktadır. Bunlardan bazıları değişiklikten öte artık bir standart oluyor hayatımızda.

Kurumlar açısından giderek yaygınlaşan mobil teknolojilerin odağında yer almanın stratejik açıdan doğru bir karar olacağı da açıktır. Mobil uygulamalar kurumların ihtiyaçlarına göre şekillendirilmekte ve kaliteli çözümler sunan uygulamalar olarak dikkat çekmektedir.

Geleceğin teknolojisine erken yatırım yapmak ve mobil yazılım teknolojisi ile entegrasyon anlamında süreçleri kısaltıp sektör bazında çözümler sunma olanaklarınızı arttırırken, daha kaliteli hizmet anlayışınızı destekler ve müşterilerinize optimum çözümler sunabilmenize fırsat verir.

iOS, Android, Windows Phone ve Blackberry OS işletim sistemlerinde çalışan mobil uygulamalarla, işletmenizdeki mevcut süreçlerin kesintisiz yürütülebilmesine olanak sağlayabilir, zaman ve maliyetleri kontrol altına alabilirsiniz.

Örneğin; sahada çalışan personelin konumlarını takip edebilme, bilgisayardan uzaktayken stoktaki ürün ile ilgili işlem yapabilme, şirket dâhilindeki raporlara uzaktan güvenli bir şekilde erişim artık çok kolay. Faprika Yazılım siz değerli müşterilerine özel mobil uygulama geliştirme hizmetleri sunuyor.