Hizmetler

Mobil Web Site Çözümleri

Akıllı telefonların kullanımının artmasıyla oluşan yeni pazarda erken davrananlar kazanıyor. Arama motorlarının son dönemde mobil teknolojileri daha ön planda değerlendirmesi ile mobil dünya önemini bir kat daha arttırdı. Sizlere iPhone, iPad ve Android uygulamaları konusunda hizmet yelpazemizi sunuyoruz. Mobil uygulama hizmetlerimiz ile şirketinizi, mobil dünyaya taşıyoruz. Sizin adınıza iPad ve iPhone uygulamalarınızı Apple Store'da, Android uygulamalarınızı ise Google Play'de yayınlıyoruz. Size yalnızca artan prestij ve potansiyel müşteri portföyünüzün tadını çıkarmak kalıyor.

 

Mobil Web Site Çözümleri

Mobil siteler, var olan veya yeni oluşturulacak olan web sitelerinin mobil cihazlar üzerinden kolay ve pratik olarak kullanılmasına imkân sağlayan, mobil cihazlara uygun hazırlanmış sitelerdir. Mobil cihazlar gelişiyor, mobil cihazlardaki bu gelişmeye paralel sunulan hizmetler de gün geçtikçe yenileniyor, gelişiyor. Sonuçta internet Mobil Dünya ya doğru hızla ilerliyor. Peki işletmeniz mobil dünya hazır mı?

Mobil dünyadaki bu potansiyel müşteri kitlesini kullanabilmek için yüksek bedelli ek yatırımlar yapmanıza gerek yok. Faprika Yazılım, hem masaüstü hem de tüm mobil cihazlarda çalışabilen, mobil uyumlu web sitelerini üstün bir kalite ve hız ile sizlere sunmakta.