Hizmetler

Kurumsal Web Site Çözümleri

İnternetin günlük hayatımızdaki yeri gün geçtikçe sağlamlaşıyor. Bu gelişmenin farkında olan tüm işletmeler sanal ortamdaki yerlerini aldı. Yeni Türk Ticaret Kanunu ile de zorunlu hale gelen kurumsal web sitesi yayını için siz değerli müşterilerimize özgün tasarımlı çözümler üretiyoruz. Doğru kurgulanmış bir web sitesi ile markanızı tanıtabilir, müşterilerinizin günümüzün vazgeçilmez teknolojisi olan internet aracılığı ile size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Biliyoruz ki; markanızı tanıtacak olan web sitenizin, profesyonel bir yaklaşımla, işletmenizin anlayışını yansıtacak şekilde hazırlanması hem markanızın daha iyi tanıtılmasını hem de profesyonel bir görünüme sahip olmasını sağlar. Çünkü web tasarım yüksek derecede profesyonellik isteyen bir çalışmadır. Sizin için planladığımız web sitesinin tasarım süreçlerinde hem sizin beklentilerinizi hem de kullanıcıları, hedef kitlelerini ve onların beklentilerini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz.

 

Sizi Dinliyoruz..

Mevcut bir web siteniz yok ise kurumsal kimliğinizi yansıtacak firmanıza özel web sitenizi hazırlamak için önce sizi dinliyoruz. Kurumsal kimliğinizi kavramak ve ihtiyaçlarınıza en uygun web sitesini hayata geçirmek için hazırlanıyoruz. Tüm süreç sizinle iletişim halinde gelişiyor ve böylece dilediğiniz an istediğiniz aşamada hayalinizdeki her şeyi web sitenize yansıtıyoruz.

 

Hazırlanıyor..

Topladığımız tüm verileri artık düzenlemek ve derlemek zamanı. İşletmeniz sizin için ne kadar önemliyse bizim için de o denli önemli. Bunun farkında olarak ürettiğimiz web sitenizde işletmenizi en iyi şekilde tanıtırken, Türk Ticaret Kanunu’nun zorunluluklarını da web sitenize uyguluyoruz. Tüm bu aşamaları tek tek değerlendiriyor ve işletmenizin kurumsal bir web sitesinden beklentilerini tamamen yansıtana kadar takipçisi oluyoruz.

 

Optimize Ediyoruz..

Faprika Yazılım, Türk Ticaret Kanunu’nun belirlediği çerçevede size sunduğu kurumsal web sitenizi, arama motorlarında ( Google, bing, yandex vb..) daha üst sıralara çıkarabilmek ve potansiyel müşterilerinizin size kolayca ulaşmasını sağlamak amacıyla kendi özel teknikleriyle optimize ediyor. Özgün metinler ile sitenizin içeriğini geliştiriyor ve müşterilerinizin sizi doğru anlamalarında en önemli noktaya hayati bir dokunuş yapıyor.

 

Gereksiz Detaylarla Uğraşmayın!

Kurumsal web sitenizi size paket halinde sunuyoruz. Böylece sunucu, domain, hosting gibi detaylara boğulmadan tüm hizmeti tek bir noktadan, Faprika Yazılımın benzersiz ve üstün alt yapısından alıyorsunuz. Web sitenizle ilgili tüm desteği tek bir noktadan alarak hem zaman kazanmış oluyorsunuz hem de kontrolü kolay bir hizmete erişiyorsunuz.

 

kurumsal web site çözümleri