Hizmetler

E-Ticaret Paketleri

PAKET
ÖZELLİKLERİ
Web Alanı
Trafik(Bandwith)
E-Posta Hesabı
Veritabanı Alanı
Alan Adı ve Barındırma
Güvenlik Sertifikası (SSL)
Statik IP
Veri Yedekleme
Kredi Kartı ile Ödeme
Havale/EFT ile Ödeme
Kapıda Ödeme
PayU
Satış Modülü
Üyeliksiz Alışveriş
Facebook ile bağlan
Excelden Ürün Aktarma
Promosyon Modülü
Farklı Sitelere XML verme
Karşılaştıma Sit. Entegresi
Detaylı Sipariş Takibi
Ürün Yorumlama
Ürün Tavsiye Etme
Google Analytics Raporu
Gelişmiş Pazarlama Araçları
RSS, Site MAP
SEO Uygulaması
Sınırsız Sayfa Ekleme
Çoklu Vitrin Seçeneği
Reklam Yönetimi
Stok Alarm Listesi
Sosyal Paylaşım Araçları
Tema Seçenekleri
Canlı Destek Sistemi
Blok ve Şablon Yönetimi
Özel Tasarım
Ücretsiz Sanal Pos
Eticaret Reklam Danışmanl.
Ücretsiz Yedekleme
Ücretsiz Sürüm Güncelleme
Ürüne Video Ekleme
Varyant Sistemleri
Ürün Renk,Beden Girme
Marka Modülü
Önerilen Ürün Belirleme
Ürüne Etiket Girme
Üye,Sipariş Raporları
Ürün Filtre Seçeneği
Kategori Özellik Tanımlama
Blog
PayPal
Mobil Ödeme
EKONOMİK
699 TL
1000 TL
Sınırsız
120 GB/yıl
10 Adet
300 MB
Ücretsiz
Yok
Yok
Var
Yok
Var
Var
Yok
B2C
Var
Var
Var
Var
Yok
Yok
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Opsiyonel
Var
Yok
Yok
Var
Yok
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
STANDART
1399 TL
2100 TL
Sınırsız
350 GB/yıl
25 Adet
600 MB
Ücretsiz
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
B2C
Var
Var
Var
Var
Yok
Opsiyonel
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Opsiyonel
Var
Opsiyonel
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
PROFESYONEL
2499 TL
2999 TL
Sınırsız
750 GB/yıl
50 Adet
1100 MB
Ücretsiz
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
B2C + B2B
Var
Var
Var
Var
Opsiyonel
Opsiyonel
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Opsiyonel
Var
Opsiyonel
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Opsiyonel
Opsiyonel
Var
ULTIMATE
3999 TL
4685 TL
Sınırsız
1200 GB/yıl
100 Adet
1500 MB
Ücretsiz
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
B2C + B2B
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
Var
ÖZEL PAKET
7500 TL'den
başlayan fiyatlarla
ULTIMATE Paketteki tüm özelliklere ek olarak

- Seçenekli Özel Tasarım Çalışmaları

- Mobil Site Tasarımı

- Site İçi Seo Optimizasyonu

- Seo Uyumlu Kategori ve Ürün Girişi

- E-Ticaret, Seo ve Reklam Danışmanlığı

- Logo Tasarımı

- Banner Tasarımı
Satın Al


** Paket fiyatları yıllık olarak belirtilmiştir.
 

E-Ticaret Paketleri


Dünün ticareti, bugün e-ticareti ile bütünleşti. Artık tüm markalar fiziki satış noktalarından daha çok internet pazarına yönlerini çevirmiş durumdalar. Bunun başlıca nedenlerinden biri maliyetlerin oldukça düşük olması. Bir marka, fiziki mağaza açmak için yapacağı yatırımın neredeyse %10 ile çok güçlü bir e-ticaret mağazası kurabilir durumda. Üstelik bu mağaza hiçbir zaman kapanmayan, çok daha az personelle yönetilebilen, sadece bir sokaktaki müşterilere değil tüm dünyaya hizmet verebilen ve daha birçok avantajı olan bir mağaza. İşletmenizin ölçeği ne olursa olsun, müşterileriniz sattığınız ürünler için mutlaka interneti de kullanıyor. Sizin ürünlerinize de aynı yolla ulaşmaları ve satın alabilmeleri için ihtiyacınız olan bir “e-ticaret sistemi”.

Kurulduğu günden bu yana e-ticaret paketleri geliştiren Faprika Yazılım, ürettiği eticaret sistemleri ile siz değerli müşterilerine sorunsuz bir deneyim yaşatıyor. İşletmenizi internete taşımak ve yeni müşteriler kazanırken cirolarınızı sürekli arttırmanız mümkün.

 

Kolay, Hızlı ve Sürekli!

Faprika E-Ticaret Sistemi ile işletmenizin sahip olacağı sanal mağaza, kolay yönetim özellikleri ve en yüksek yazılım teknolojileri ile hizmetinizde. Faprika Yazılım E-Ticaret Sistemi’nin yönetimi hızlı ve kolay olacak şekilde düzenlendi. Sanal mağazanızı yönetmek, sosyal medya sitelerindeki profilinizi yönetmek kadar kolay! E-ticaret ile aynı zamanda müşterilerinizi kolayca yönetebilir, ürünlerinizin satışları ve özellikleri hakkında kontrol edilebilir verilere sahip olursunuz. Müşterileriniz ile karşılıklı etkileşimlerde bulunur, kampanyalarınızdan, indirimlerinizden, özel günler için önceden bilgilendirme yapabileceğiniz bir araca sahip olursunuz.

 

Google’da Ön Plandasınız

E-ticaret, size sadece yeni bir mağaza kazandırmakla kalmaz. Potansiyel müşterileriniz özellikle Google’i kullanarak sizin sattığınız ürünleri arıyor. Siz bu yazıyı okurken bile birçok kişi Google’da sizin sattığınız ürünleri arıyor. Bu konunun hayati öneminin farkında olan Faprika Yazılım, sunduğu e-ticaret sisteminin en önemli yanının Google dostu olması gerektiğinin farkında. Bu noktada emeğinizin karşılığını en iyi şekilde almanız için her gün yenilenen Google ile uyum içinde çalışan bir e-ticaret sistemi tasarladık.

 

Esnek ve Özel Tasarımlar

Farklı ürünler için farklı tasarımlara sahip eticaret sistemleri olması gerektiğini çok iyi biliyoruz. Sanal mağazanızı ziyaret eden kullanıcılara ürünlerinizin özelliklerini ön plana çıkaran tasarımlar ile hizmet vermeniz çok önemli. İşte esnek alt yapısı ile Faprika E-Ticaret Sistemi size tam da istediğiniz bu özelliği sunmakta. Dilerseniz sizin için çok özel tasarımlar yapabilir ve müşterilerinizin çok daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlayabiliriz. Böylece, ürünlerinizin dilediğiniz özelliklerini ön plana çıkarabilir ve satın alma olasılığını arttırabilirsiniz.

 

Mobil Uyum Standardımız ( Responsive Tasarım )

Google yaptığı son açıklama ile bundan böyle mobil uyumlu olmayan web sitelerini arama sonuçlarından kaldıracağını açıkladı. Faprika Yazılım, bu önemli gelişmeye çok önceden önlem almıştı! Tüm e-ticaret paketleri için standart olarak sunduğumuz mobil uyum sayesinde hiçbir müşterinin bu yenilik sonucundan kötü etkilenmemesini sağlamıştır.

 

Ödeme Altyapısı

Online mağazanızı ziyaret eden potansiyel müşterilerinizin ürünlerinizi sanal ortamda alabilmeleri için gereken ödeme altyapısı, Faprika E-ticaret Sistemi ile hizmetinizde. Tüm bankalardan alacağınız sanal poslar veya yeni nesil ödeme servislerinden PAYU, IYZICO, PAYPAL gibi hizmet sağlayıcılarını da e-ticaret sitenize entegre edebiliyoruz. Faprika E-Ticaret Sistemi sizlere alışveriş sitenizi oluşturmak için teknolojinin sağladığı tüm olanakları sunuyor.

 

Teknik Destek Politikası

Eticaret yapmaya başladınız ve ihtiyaçlarınızı çok iyi biliyoruz. Bu nedenle sizinle iletişim yollarımızı daima açık tutmayı hedefliyoruz. Birçok müşterimiz gibi sizin de her an bize ulaşabilmeniz için her an iş başındayız. Sanal mağazanızın 7/24 hizmet verdiğini ve her an desteğe ihtiyacınız olduğunun farkında olarak sizlere çeşitli iletişim kanalları sunuyoruz. Teknik Destek sayfalarımızı ziyaret ederek tüm iletişim kanallarımızı öğrenebilirsiniz.

 

E-Ticaret Sisteminiz için Özel Güvenlik!

Sanal mağazanız güvenli ellerde. Faprika Yazılım sanal mağaza güvenliği için dünyanın en önde gelen güvenlik sağlayıcılarıyla çalışmaktadır. Peki, nedir güvenli hale getirilen noktalar? Elektronik ticarette alıcı ve satıcı birbirlerini görmeksizin iş yaptıklarından karşılıklı olarak güvenin sağlanması için ek bir takım önlemler almaya ihtiyaç duyarlar. Bu işlemlerin birçok yöntemi mevcuttur. Biz Faprika Yazılım olarak tüm bu yöntemleri ( SSL, 3D Secure, Fraud vb.. ) sistemimiz içinde kullanmaktayız. Sizin güvenliğiniz bizim için çok önemli.

 

e-ticaret paketleri