Kurumsal

Hakkımızda

 

Hakkımızda

Faprika Yazılım Teknolojileri LTD. ŞTİ. 2007 yılından bu yana “Dijital Teknolojiler” ana başlığı altında; CRM ve ERP yazılımları, Otomasyon sistemleri, Mobil uygulamalar, özel kurgulanmış internet siteleri,  kurumsal – şahıs web siteleri, özel yazılımlar, e-ticaret sistemleri ve bunun gibi daha birçok alanda çözümler üretmiş yenilikçi bir hizmet anlayışı benimsemiş, inovatif bir yazılım şirketi olmayı başarmıştır.

Müşteri odaklı yaklaşımı sayesinde, edinmiş olduğu tüm deneyimini sizin için konuşlandıran Faprika Yazılım bu sayede sadece ihtiyacınız olan hizmeti vermekle yetinmez size ve işletmenize yeni bakış açıları sunar.

                                                     

                                                 Faprika Yazılım’ın hizmet verdiği başlıca alanlar;

               

 - E-Ticaret Danışmanlığı

E-ticaret ile ilgili bilmeniz gereken tüm detaylar konusunda size bugüne kadar edindiğimiz deneyimlerin ışığını sunuyoruz.

 

- Mobil Uygulamalar

Mobil uygulamalar, iOs, Android, Windows Phone gibi telefon ve tabletlerde çalışan özel yazılımlardır.

 

- Domain (Alan Adı Danışmanlığı)
Bir web sitesinin alan adının belirlenmesi, bu alan adlarının alıma uygun olup olmadığının tespiti gibi temel gereksinimler için verilen hizmetler bütünü.


- Google Adwords

İnternette sizi veya verdiğiniz hizmet ile ilgili kelimelerin arama sonuçlarında reklam verebileceğiniz bir reklam platformu. Google Adwords Reklamları, Google’da yapılan aramalarda seçtiğiniz kelimeler arandığında reklamınızın görünmesidir. Google Adwords bir reklam kampanyasıdır ve Google arama sonuçlarında sponsor bağlantı bölümünde görüntülenir.

 

- Masaüstü Uygulamaları
Masaüstü uygulamalar internet veya herhangi başka bir ağ kullanmaksızın bir masaüstü veya dizüstü bilgisayarda çalışan programlardır. Sizin işlerinizi otomasyon ile yönetmenizi ve işgücü ile zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

 - Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Hizmet verdiğiniz kitlenin internet üzerindeki aramalarında sizi fark etmesi için web sitenizin uyması gereken kurallar topluluğudur. SEO, ancak doğru yapıldığında size fayda sağlar.

 - XML Entegrasyonu ve Desteği
E-ticaret yapan firmaların ürün bilgilerini, stoklarını, fiyatlarını, ürün açıklamalarını ve ürünle ilgili daha pek çok detayı içeren kaynak dosyalarını kullanarak tüm ürünlerini diğer e-ticaret sitelerine aktarması işlemine XML entegrasyonu denir. Bu konuda Faprika Yazılım size tüm olanakları sunmaktadır.

  - Sosyal Medya Reklamları
Sosyal medya dediğimizde akla ilk gelen platform elbette ki Facebook. Facebook reklamları Facebook'un dünya genelinde ve Türkiye'de en hızlı büyüyen sosyal medya mecrası olmasından dolayı tüketicileri etkilemede oldukça önemli bir etkiye sahip. Facebook reklamları hedef kitleniz ve amacınız doğrultusunda seçilecek kampanyalar ile size çok iyi geri dönüşler sunabilir. Facebook’u tüm dünya genelinde aktif olarak 802 milyondan fazla kişi kullanmaktadır. Bu rakamın yanında Türkiye’de 70 Milyon üzerinde kayıtlı kullanıcı yer alırken yarısının gerçek kişiler olduğu düşünülmektedir ki bu da 35 milyon kişiye ulaşabilme imkânı demektir. Facebook başta olmak üzere tüm sosyal medya kanallarında yeni ve özel taktiklerle geliştirdiğimiz sosyal medya reklam programlarımızı deneyin.

Web sitesi tasarımı, hazır e-ticaret sistemi, masaüstü uygulamalar, özel yazılımlar, arama motoru optimizasyonu ve sosyal medya gibi alanlardan oluşan uzmanlık alanlarımız doğrultusunda, online dünyadaki yerinizi ve hedef kitle ile
etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

 

- Web Tasarım

İzmir merkezli olan Faprika Yazılım İstanbul, Ankara ve Türkiye' ye web tasarım, e-ticaret yazılımı, mobil yazılım ve özel yazılım çözümleri sunmaktadır. Faprika yazılım teknolojileri olarak web tasarım, mobil yazılımlar, e-ticaret, ERP ve CRM konusunda kazandığımız tecrübe ile Ankara, İstanbul, Bursa gibi ticaretin yoğun olduğu illerde kişiye özel veya paket tasarımlar olarak hizmet vermekteyiz. Web tasarım ve özel yazılım çalışmalarını özenle yürüterek her iş yerini her kurumu kaliteli bir hizmet ile tanıştırıyoruz.