Hizmetler

ERP Yazılımı ve Danışmanlığı

Günümüzde işletmeler için maliyetlerin etkin biçimde yönetimi son derece önemli. Faprika Yazılım olarak sunduğumuz ERP danışmanlığı hizmeti, maliyet yönetiminde size gerçek çözümler sunuyor. ERP terimi aslında etkin yönetilen bir işletme olmak için işletmeye ait tüm kaynakların planlı olarak yönetilmesini ifade eder. ERP kullanımı birkaç yıllık bir süre içinde ciddi manada değişti. Bugün erp modeli hangi boyutta olursa olsun, tüm iş alanlarında ve her türlü şirket tipine uygun işletmelerde uygulanabilir.

Modern işletmeler, müşteri tabanını büyütmek ve eldeki müşterileri korumak için çeşitli maliyet yönetim sistemleri kullanmaktadır. Her geçen gün farklılığı azalan ürün ve hizmetlerin getirdiği rekabet, işletmelerin bir diğer önemli sıkıntısıdır.

 

Peki, ERP bu zorlukları aşmak için nasıl bir etki yaratıyor?

 

*
  •  
ERP uygulamaları, iş süreçlerini adresler.
*
  •  
ERP uygulamaları modüler yapıdadır.
*
  •  
ERP uygulamaları entegredir.
*
  •  
ERP uygulamaları kurumların sınırlarını aşar, müşterilerine, iş ortaklarına ve tedarikçilerine kadar uzanır.
*
  •  
Uçtan uca bir ERP çözümü, kurumun tüm iş fonksiyonlarını destekler.   

 

 

Basit bir deyişle ERP, bir işyerinin tüm birimleri arasındaki veri alışverişini destekleyen büyük bir yazılım mimarisidir. Böylece, tüm iş süreçlerinde bir yöneticinin karar vermesine yardımcı olan kapsamlı bir bakış ile işletme yönetimi sağlar.

Faprika Yazılım ERP çözümleri için işletmenizin potansiyeline uygun çözümler üretir. Sizi asla gereksiz ayrıntılar ile uğraştırmaz. Sadece işletmenizin verimliliğini arttıracak çözümlere yoğunlaşır ve isteklerinizi eksiksiz olarak uygulamalara çevirir.

 

ERP sisteminin şirket içine entegre olması ve kullanılmaya başlanmasıyla beraber maddi ve zaman kayıplarını minimum seviyelere çekmek kendi denetiminizde olur. Size özel yazılımı hazırlanırken, ihtiyacınıza göre modüller halinde oluşturulur. Şirketiniz için gelişmiş bir erp sistemine başlarken önceden kullanmış olduğunuz cari yada idari yazılımlarla tam entegre çalışması sağlanır ve siz bu sayede hiç bir veri kaybı yaşamazsınız. Gelişmiş bir ERP yazılımında işletmenizin üretim sahasına giren bir madenin, ürün haline dönüşümü sırasında hangi şartlarda, ne zaman ve ne şekilde sonuçlanacağını önceden görebilirsiniz. Ürün ve hizmetlerinizin kalitesi yükselirken maliyetleri düşmüş olur. Kârlılık oranlarınız daha pazarlama süreci başlamadan şirket içinde yükselmeye başlar. Bu sayede şirket içi planlamalar kısa vadelerden uzun vadelere geçer. Personellerinizin tümü Sahadaki satış ekibinden, üretimdeki personele kadar mükemmel bir uyum içinde çalışır. Sistem, aksama olan noktaları anlık geri bildirimlerle ilgili personellere iletir ve problemler büyümeden çözüme ulaşması sağlanmış olur. Faprika erp yazılımları ve yazılım danışmalığı hizmetini tamamen sizin isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre dizayn edilir. Sistem tasarlanırken en çok dikkat edilen noktalardan biri kullanıcı dostu ve kolay arayüzlere sahip olmasıdır. 

 

KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI - ERP
 

ÜRETİM PARKURUNUZUN USTASI
Üretim bandınızda anlık raporlamaları takip ederek performans takibi ve iyileştirme önerileri yapar ve sizi bu konuda bilgilendirir.
 

SATIŞ VE PAZARLAMA
Potansiyel müşterilerinizi belirleyerek müşteri kazanımınızı arttırır. Müşterilerinizi gruplara ayırarak satış raporları çıkartır ve kaybedilen müşteri kazanımı sağlar.

   

MEMNUN MÜŞTERİ
Satış ve sonrası süreçleri takip etmenize yardımcı olur ve memnun müşteriler kazanmanızda büyük bir rol oynar.

   

ŞİRKETİNİZİN SOSYAL MEDYASI
Faprika ERP işletmelere sistematik bir disiplin getirdiği gibi şirket içi iletişimi arttırarak çalışanlarınızı motive eder.

   

ERİŞEBİLİRLİK
Size özel hazırlanan ERP yazılımı online bir yazılımdır. Bu sayede konum gözetmeksizin heryerden işlerinizin takibini yaparak yönetebilir ve aksamaları ortadan kaldırmış olursunuz.

   

KULLANICI DOSTU
Alışılmış ERP yazılımlarının karışıklığından gözünüz korkmasın. Faprika ERP her departmanın kolaylıkla kullanabileceği, kolay arayüzlerle karşınıza çıkar.

   

ÇOKLU ŞİRKET YAPISI
Bünyelerinde birden fazla şirket barındıran grup yapılarda tüm şirketleri tek ekrandan kontrol edip yönetin, zaman kazanmanız için her şeyi düşündük.

   

GÜVENLİK
ERP yazılımları şirketinizin tüm verilerini barındırmaktadır. Biz bu bilgilerin ne kadar değerli olduğunu biliyor, iç ve dış müdehalelere karşı sizin için güvenlik önlemlerini sağlıyoruz.