Çözüm Ortaklarımız

Mikro - YETKİLİ SATICI

Mikro - YETKİLİ SATICI

MİKRO YAZILIMEVİ; Oluşturduğu kalite yönetim sistemine uymayı ve sürekli geliştirmeyi, ürün ve hizmetlerini müşteri ihtiyaç ve beklentilerine göre geliştirmeyi, yazılım ürünleri ve hizmetlerinde sürekli iyileştirmeyi, kalitesinden ödün vermeksizin maliyetleri düşürerek müşteri kârlılığını ve mutluluğunu sağlamayı ve bunları tüm çalışanlarının katılım ve emeği ile gerçekleştirmeyi kalite politikası olarak benimsemiştir.
Netsis

Netsis

1991 yılında İzmir’de başladığı yolculuğuna bugün 10 ülkede 400 iş ortağı ile birlikte 200 kişiye yaklaşan ekibi ve 40 bini aşkın şirkette 150 binden fazla kullanıcısıyla devam eden Netsis, gerek teknolojisi, gerek servisleriyle sektörde başarı çıtasını her yıl daha yukarı taşıyor. “Yerelden Evrensele” vizyonu çerçevesinde istikrarlı bir büyüme grafiği çizen ve bugünün en kıymetli sermayesi bilgiyi ihraç eden Netsis, uluslararası platformlarda Türkiye’nin teknoloji geliştiren bir ülke olarak anılmasına da katkıda bulunuyor.
Logo

Logo

Yazılım ve mühendislik çözümleri sunan ,Türkiye ekonomisine ve bilişim pazarının gelişmesine katkıda bulunan. Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biri olan LOGO, ürün, hizmet ve iş süreçlerine getirdiği inovasyonla, Türk yazılım sektörünün yenilikçi şirketlerinden biridir. KOBİ’lerin daha esnek ve verimli çalışmasına, çevikleşmesine ortam hazırlayan iş uygulamaları üretiyor. Sektörünün en yaygın dağıtım ağıyla hizmet veren LOGO, kurumsal kaynak yönetimi, sektörel çözümler, tedarik ve talep zinciri otomasyonu, iş süreçleri tasarımı danışmanlığı, iş zekâsı çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetler sunuyor.
Nebim

Nebim

Nebim; seçkin Çözüm Ortakları ve Yetkili Satıcılardan oluşan bir ekosistem ile firmaların Nebim çözümlerinden elde ettikleri verimliliği en üst düzeye çıkarmaktadır. Satış ve destek konularında uzmanlık kazanmış danışmanları ile Nebim Çözüm Ortakları ve Nebim Yetkili Satıcıları, yurt içinde ve yurt dışında Nebim çözümlerini kullanan firmalara hizmet vermektedir.